CİLT BAKIM ÜRÜNÜ KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?

Tek yapmanız gereken aşağıdaki kısa forma kendinize ait bilgileri girerek mini anketimizi yanıtlamanız ve kendi ACUVUE® deneyiminizi bizimle paylaşmanız! Cilt bakım ürünü hediyesini kazanma hakkı için formu eksiksiz doldurmanız, en az 18 yaşında olmanız ve sağlık meslek mensubu olmamanız gerektiğini lütfen unutmayın. 

Henüz denemediyseniz, ACUVUE® ücretsiz deneme lensleri için ne yapmalısınız?

Form

Kontakt lens kullanımının sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek, muayene sırasında deneme lenslerinin uygulamasının yapılması ve kontakt lens reçetenizi almak için göz doktorunuza danışmalısınız.

ACUVUE

Bir göz doktorunuz yok ise, Hastane Bul aracımız size yardımcı olabilir. Şehir, semt, posta kodu ile arama yapabilirsiniz.

photo

Göz doktorunuzun gözetiminde ilk ücretsiz deneme lenslerinizi taktıktan sonra, göz doktorunuz, lenslerin tam olarak uyup uymadığını, rahat edip etmediğinizi ve görmenizin en iyi düzeyde olup olmadığını kontrol edecektir.

email

Her şey tamamsa, kontakt lens reçeteniz ile kendi lenslerinizi en yakın optikten alabilirsiniz.

Bize biraz kendinizden bahsedin... (* zorunlu alanları belirtir)

Bu Site, 18 yaşının altındaki bireylerin kullanımına uygun değildir ve biz de bu bireylerin kişisel bilgilerini Site aracılığıyla girmelerini talep etmiyoruz.Gizlilik Politikası.
Evet
Hayır
FOTOĞRAF ÇEK*