ACUVUE® DENEMEK İSTEDİĞİMİ NASIL SORACAĞIM?

ACUVUE® Marka Kontakt Lensleri denemek istiyorsan, öncelikle bir yetişkinle konuşman gerekir. Çünkü, eğer 16 yaşın altındaysan, tüm randevularına onun da gelmesi gerekir. Dolayısıyla tüm gerçekleri bilmeleri ve neden ACUVUE® Marka Kontakt Lensleri denemek istediğini anlamış olmaları önemlidir.

Sana verilen bilgileri okuduktan sonra ACUVUE® Marka Kontakt Lenslerin sana göre olduğuna inandıysan, konuşmaya hazırsın demektir. Kontakt lenslerin senin için uygun bir seçenek olduğu konusunda yetişkinlere yeterince güvence verecek bilgilerin yanı sıra, daha fazla bilgiye ulaşılabilecek bağlantıları  yetişkine gönderilecek e-posta aracımızı da kullanmak isteyebilirsin. Öncelikle e-posta adreslerini vermeni isteyip istemedikleri konusunu anne babana sormalısın.

İşe başlamak için şu üç basit aşamayı takip et:

  • Kontakt lenslerin yaşam tarzını nasıl etkileyebileceğini bir düşün. Spor yapmanıkolaylaştıracak mı, derslerine konsantre olmana ya da kendine daha çok güvenmene yardımcı olabilecek mi?
  • Annen, baban ya da velinle konuş ve göz doktorunla bir sonraki randevunda ÜCRETSİZ bir ACUVUE® Marka deneme Kontakt Lensi alıp alamayacağını sor.
  • Annen, baban ya da veline isimlerini ve e-posta adreslerini karşı tarafa verip veremeyeceğini sorun. Böylece biz de ACUVUE® Marka Kontakt Lensler hakkında bilgiler için bir bağlantıyı kendilerine göndereceğiz. Merak etme, sadece gerekli olan bilgiler gönderilecektir, hiçbir istenmeyen e-posta gönderilmeyecektir.

 

Ekteki yetişkine gönder bağlantısına tıklayarak, iletişim bilgilerini vermiş olduğun kişinin rızası olduğunu onaylayın. Lütfen sadece tanıdığın ve e-posta almak istediğine inandığın kişilerle iletişim kurmamızı talep et. Anne-babanın/velinin e-posta adresini, Gizlilik Politikamıza uygun bir şekilde talep edilen e-postaları göndermek üzere kullanacağız.

* zorunlu alan