1-DAY ACUVUE® DEFINE® WITH LACREON®’UN ARDINDAKİ SIRRI KEŞFET

1-DAY ACUVUE® DEFINE® Marka Kontakt Lensler’in nasıl ortaya çıktığını ve eşsiz tasarımı sayesinde nasıl daha canlı ve ışıl ışıl gözükeceğini öğren.

1-DAY ACUVUE® DEFINE® WITH LACREON®’UN ARDINDAKİ SIRRI KEŞFET

1-DAY ACUVUE® DEFINE® Marka Kontakt Lensler’in nasıl ortaya çıktığını ve eşsiz tasarımı sayesinde nasıl daha canlı ve ışıl ışıl gözükeceğini öğren.

Yeni 1-DAY ACUVUE® DEFINE® Marka Kontakt Lensler gözlerine derinlik ve pırıltı vererek gözlerinin doğal güzelliğini belirginleştirir. Hafif desenleriyle doğal güzelliğini arttırır.

NATURAL SPARKLE™  NATURAL SHIMMER™

Doğal görünümlü belirgin gözler

  • Desensiz limbal kenar kontrastı keskinleştirir.
  • Yarı saydam gölgeler irise canlılık ve parlaklık katar.
  • Beauty-Wrapped-in-Comfort™ teknolojisi sayesinde pigment, lensin içindedir ve göz yüzeyi ile temas etmez.

LACREON® teknolojisi kullanarak gelen gün sonu konforu

  • Yenilikçi nem yastıkçığı sabahtan akşama kadar olağanüstü konfor sağlar.

 

"Doğal Sen"'in parlamasını sağlar

1-DAY ACUVUE® DEFINE®, görünümünü değiştirmeden doğal güzelliğini belirginleştirir. Gözlerine canlılık ve pırıltı verir.

Daha canlı ve parlak gözler için 1-DAY ACUVUE® DEFINE®.

 

SENİN İÇİN YARARLARI

1-DAY ACUVUE® DEFINE® WITH LACREON®

GÖZLERİN PARLADIĞINDA, SEN DE PARLARSIN!

1-DAY ACUVUE® DEFINE® ile doğal güzelliğini arttır. Kontakt lens tasarımındaki yeni konseptimiz ile ışıltılı ve pırıltılı gözlere sahip ol.

Define

1-DAY ACUVUE® DEFINE®, gözlerinin canlılığını vurgular. Yarısaydam röfleler ile koyu dış halka, sorunsuz bir şekilde uyum sağlayarak irise derinlik ve parlaklık katar ve sana eşsiz bir görünüm sağlar.

1-DAY ACUVUE® DEFINE® Marka Kontakt Lensler'in nasıl göründüğünü incelemek için sayfanın başında yer alan model galerimizi inceleyebilirsin. Ancak unutma ki, doğru etkiyi tam olarak anlayabilmen ve doğru kontakt lens çeşidini öğrenmen için göz doktoruna danışmalısın.

 

1-DAY ACUVUE® DEFINE® WITH LACREON® SEÇMEN İÇİN 6 NEDEN

Güzellik

1-DAY ACUVUE® DEFINE® gözlerini doğal bir şekilde belirginleştirir.

Sağlık

Günlük kullan-at kontakt lens takmanın en sağlıklı yoludur.

Konfor

Yenilikçi nem yastıkçığı sabahtan akşama kadar olağanüstü konfor sağlar.

Görme

Birçok göz sağlık uzmanı tarafından güvenilen marka1 olan ACUVUE® tarafından yaratılan kontakt lensler ile yakın ve uzak görme düzeltilir.2

UV koruması

Sınıf 2 UV blokajı ile UV maruziyetinin azaltılmasına yardımcı olur.*

Güvenebileceğin marka

1-DAY ACUVUE® DEFINE® Marka Kontakt Lensler, Dünya çapında en çok satılan yumuşak kontakt lens markası ACUVUE® tarafından sunulmaktadır.3

 

KENDİ 1-DAY ACUVUE® DEFINE® TASARIMINI SEÇ

1-DAY ACUVUE® DEFINE® with LACREON®’un senin olduğun gibi, daha da eşsiz görünmen için 2 özel tasarımı vardır.

NATURAL SHIMMER™

NATURAL SHIMMER™

SHIMMER - Daha fazla derinlik ve ışıltı.

NATURAL SPARKLE™

NATURAL SPARKLE™

SPARKLE - Canlılık ve pırıltı.

 

Hangi tasarımın sana uyduğunu bilmiyorsan, sayfanın üst kısmında yer alan galerimizi ziyaret ederbilirsin. Ancak unutma ki, doğru etkiyi tam olarak anlayabilmen ve doğru kontakt lens çeşidini öğrenmen için göz doktoruna danışmalısın.

Her 10 kullanıcıdan 9’u 1-DAY ACUVUE® DEFINE® Marka Kontakt Lensler'in gözlerinde doğal durduğunu ve gözlerini güzelleştirdiğini belirtti.4

Sen de 1-DAY ACUVUE® DEFINE® deneme lenslerin için göz doktoruna danışabilirsin.5

 

ÖNEMLİ İPUÇLARI 

ACUVUE® olarak amacımız kontakt lens kullanımını olabildiğince kolay, sağlıklı ve konforlu hale getirmektir. Hazır videolarımızı izleyin ve adım adım kılavuzlarımızı buradan indirin:

 

Referanslar:

* Tüm ACUVUE® Marka Kontakt Lensler, zararlı UV ışınlarının gözünüze ve korneanıza ulaşmasına karşı korunmaya yardımcı olan Sınıf 1 veya Sınıf 2 UV-blokajına sahiptir. UV emici kontakt lensler, gözü veya çevresindeki alanları tamamen kapatmadıkları için, UV bloke edici güneş gözlüklerinin yerini alamazlar.
1 Bağımsız Pazar Araştırması, 2012, Avrupa’da 4 pazarda (Almanya, İtalya, Polonya ve Rusya), her pazardaki KL kullanıcıları ile internet üzerinden yapılan anket çalışması. Arşiv verisi. Kontakt lens kullanıcıları n=8047. Millward Brown, Assessing the Potential & Pricing of 3 new ACUVUE® DEFINE® variants in Turkey and Kuwait, May 2015.
2 Bazı hastalar subjektif görme performansında 1-DAY ACUVUE® MOIST ile karşılaştırıldığında küçük bi fark hissedebilirler.
3 JJVC Arşiv verisi. Internal Analysis, based on independent third-party data, Jul 2012 to Jun 2013.
4 Quantitative study Italy 2008. N = 116 existing soft CL wearers and acceptors natural eye enhancement concept. Non-dispensing evaluation. JJVC data on file 2008.
5 Göz muayenesi ücreti dahil değildir.