Günlük Kullan-At Kontakt Lensler

Kontakt lensler görme düzeltimi ihtiyaçlarınıza ve aynı zamanda yaşam tarzınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Eğer çoğunlukla zamanınızı farklı aktivitelerle geçiriyor, uzun saatler boyunca dijital cihazlarınızı kullanıyor ya da spor yapıyorsanız, lenslerinizin de bu yoğun temponuza ayak uydurması gerekir.  

Günlük kullan-at kontakt lensler sizin için harika bir seçenek olacaktır: Temizlemenize ya da bakım yapmanıza gerek yok. Hem ilk kez takacaklar için, hem deneyimli kullanıcılar için, hem de ara sıra lens takanlar için kullanımı çok kolay. Düzenli olarak temizlemek ve bakımını yapmak zorunda kalmaksızın her gün yeni bir lens takmanın kolaylık ve basitliğini sunar ve aynı zamanda uzun süreli konfor sağlar1.  Unutmamanız gereken tek şey, yatmadan önce gözünüzden çıkartıp atmanız! 

Günlük kullan-at kontakt lensler, esneklikleri sayesinde, sporla uğraşan ya da düzenli olarak egzersiz yapan, seyahat eden ve kimi zaman gözlük, kimi zaman kontakt lens takma özgürlüğüne sahip olmaktan keyif alanlar için idealdir.  

Günlük kullan-at lenslerin bir çok avantajı vardır: 

  • Çaba gerektirmeyen bakım: Temizlemek, dezenfekte etmek ve sonra da kontakt lens kutusuna koymak gerekmez. Sadece gözünüzden çıkarmadan önce ellerinizi yıkayıp kurutmayı ve günün sonunda lenslerinizi atmayı unutmayın. 
  • Her gün yeni bir çift lens: Kontakt lensle ilgili deneyimleri ne seviyede olursa olsun, tüm kullanıcıların yoğun yaşam tarzlarına uyum sağlar.
  • Ara sıra kullanım: Eğer lenslerinizi ara sıra kullanıyorsanız ya da kimi zaman lens kimi zaman gözlük takıyorsanız, günlük kullan-at kontakt lensler sizin için en uygun seçim olacaktır. Çünkü bir kez takıp sonrasında çıkartıp atarsınız! 

Ayrıca, günlük kullan-at kontakt lenslerin bir çok klinik avantajının olduğu da kanıtlanmıştır: 

En son yapılan çalışmaların sonuçlarına göre, günlük kullan-at kontakt lensler;  

  • Kontakt lens kullanmanın en sağlıklı ve en kolay yoludur2,
  • Her gün yepyeni bir lensin takılması sayesinde mükemmel bir konfor ve görme sağlarlar. 

Kendiniz için doğru günlük kullan-at kontakt lensi seçin

Dijital cihazların karşısında gün boyunca uzun saatler geçirdikten sonra gözlerinizde yorgunluk hissediyor musunuz? Zorlu programınıza uyum sağlayacak bir kontakt lens mi arıyorsunuz? O zaman gözlerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak lens HydraLuxe™ Teknolojili ACUVUE OASYS® 1-Day olabilir. HydraLuxe™ teknolojisi klimalı ya da ısıtılan ortamların gözyaşı filminiz üzerindeki zorlayıcı etkilerini gidermeye yardımcı olur. ACUVUE OASYS® 1-Day'in yüksek oranda nefes alabilen hidrate edilmiş silikonu gözyaşınız ile her gün entegre olur. HydraLuxe™ Teknolojili ACUVUE OASYS® 1-Day aktif yaşam tarzınızın gerektirdiği şekilde gözlerin sorunsuz olarak kırpılmasını sağlayarak üstün bir konfor, görme ve takılıp çıkarılabilme performansı sergiler. Yüksek oksijen performansına sahip olan bu kontakt lensler gözlerinizin gün boyunca parlak ve bembeyaz kalmasını sağlar. 

Gözleriniz hassasiyete, irritasyona veya allerjilere yatkın ve tek dileğiniz günlük aktivitelerinizi konforlu bir şekilde deneyimleyebilmek mi?3 1-DAY ACUVUE® MOIST Marka Kontakt Lensler kuruluk ve hassasiyet çekenler için ideal seçenektir. 

Nemi içeride ve irritasyonu dışarıda tutmaya yardımcı olan benzersiz çift etkili teknolojimiz sayesinde gün boyunca gözlerinizi canlı ve nemlenmiş hissetmenize yardımcı olur: LACREON®. Bu teknoloji, esnek materyalimizle bir araya gelerek kontakt lenslerin konforlu bir şekilde gözünüze takılmasını ve göz ortamının kendi doğal halinde kalmasını sağlar, ki aksi durumda irritasyona yol açabilir. 1-DAY ACUVUE® MOIST Marka Kontakt Lenslerin Astigmatizma ve Presbiyopiye uygun çeşitleri de bulunmaktadır.   

Kontakt lenslerinizi rutin olarak her gün ve gün boyunca kullanmak istiyor; kalıcı ve güvenli bir performans arıyorsanız, sizi sabahtan akşama kadar gözünüzde lens yokmuş gibi hissettirecek, ultra pürüzsüz bir yüzey oluşturan, nemlendiriciliği yüksek bir teknolojiye sahip HYDRACLEAR® Teknolojili 1-DAY ACUVUE® TruEye®1 'i tercih etmeniz gerekir.  

Tüm ACUVUE® Marka Kontakt Lensler zararlı UV ışınlarının gözümüze ve korneaya (korneaya ve gözün içine) ulaşmasını engelleyecek UV blokajına sahiptir*. 

Günlük kullan-at lensler, kontakt lens kullanmanın en kolay, en uyumlu ve en hijyenik yoludur. Daha fazla bilgiyi; gözünüzün bakım alışkanlıklarına ve tercihlerinize göre önerilerini göz doktorunuza danışın.

* Tüm ACUVUE® Marka Kontakt Lensler, zararlı UV radyasyonunun korneaya ve gözün içine geçmesine karşı korunmada yardımcı olan UV blokajına sahiptir. UV emici kontakt lensler, gözü veya çevresindeki alanları tamamen kapatmadıkları için, UV bloke edici güneş gözlüklerinin yerini ALAMAZLAR. Göz doktorunuzun önerdiği UV-emici güneş gözlüklerinizi kullanmaya devam etmeniz gerekir. 

** Profesyonel göz muayenesi ve lens uygulanması için sizden ücret talep edilebileceğini lütfen unutmayın. Koşul ve şartların tamamını okuyun.