KONTAKT LENSİNİZİ NASIL İADE EDEBİLİRSİNİZ?

İlk yapmanız gereken göz doktorunuz ile sıkıntılarınız hakkında görüşmek ve gerekirse bir randevu almaktır. Eğer, göz doktorunuz ile görüştükten sonra, yine de tam olarak memnun değilseniz, lütfen kontakt lensinizi aldığınız optiğe giderek optiklerde bulunan ilgili formu optik çalışanı ile birlikte doldurun ve üzerinde belirtilen adrese faturanız ve paketinde kalan kullanılmamış lensler ile birlikte optik çalışanı aracılığıyla gönderin.

Bu memnuniyet garantisi sadece iade ettiğiniz kontakt lenslerin aynı özelliklere sahip yeni bir kutu lens ile değişimini karşılamaktadır, para iadesi ve farklı ürün ile değişimi kapsamamaktadır. Uygulama veya muayene bedeli geri ödenmeyecektir.

+Şartlar & Koşullar

1. Optiklerde bulunan ilgili formda ürün iadesini nasıl talep edeceğinize dair talimatlar yer almaktadır. Formda yer alan talimatlar işbu şart ve koşulların bir parçasıdır.
2. Memnuniyet Garantisi sadece ACUVUE® Marka Kontakt Lensler için geçerlidir.
3. Kişi başı sadece bir talep yapılabilir. Sadece resmi form ile yapılan talepler kabul edilecektir.
4. Johnson & Johnson Sıhhi Malzeme San. ve Tic. Ltd. Şti. postada kaybolan, geciken ya da hasar gören talepler için herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Geçerli olmayan adres veya ayrıntıları içeren, tam doldurulmamış, fotokopi şeklinde veya okunamayan formlar reddedilecektir. Gönderme belgesi teslim edildiğine dair kanıt değildir.
5. Tüm taleplerin ekinde, lensler için ödenen bedeli gösteren orijinal satış belgesi de yer almalıdır. Ürün değişimi sırasında, iade edilen ürün kutusunun içinde, yeniden kullanılabilir lensler için kullanılmamış en az 4 adet kontakt lens, günlük kullan-at lensler için kullanılmamış en az 20 adet kontakt lens var ise yeni kutu lens optik aracılığıyla sizlere temin edilecektir.
6. Talepler ancak göz doktorunuzu memnuniyetsizliğiniz konusunda bilgilendirdiğiniz takdirde işleme alınabilecektir.
7. Göz muayenesi ve diğer hizmetler bu teklif kapsamında yer almamaktadır.
8. Formda belirtmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sadece bu teklifin uygulanması amacıyla kullanılacak, başka bir amaca yönelik olarak kullanılmayacak ve hiçbir üçüncü partiyle paylaşılmayacaktır.