Bu İnternet sitesinin içeriği Johnson & Johnson Sihhi Malzeme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi tarafından kontrol edilmekte olup telif hakları tarafından korunur. İçeriği ticari olmayan amaçlar doğrultusunda kişisel kullanımınız için indirilebilirsiniz fakat bu sitenin içeriğinin değiştirilmesi ya da ileride çoğaltılması yasaktır. Bu sitenin içeriği kopyalanamaz ya da herhangi bir amaç doğrultusunda kullanılamaz.

Bu sitenin sahipleri, bu İnternet sitesine mümkün olduğunca güncel ve doğru bilgi eklemek için çalışacaktır fakat burada verilen bilgilerin doğruluğu, güncellik ya da bütünlük durumu hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ya da garanti vermemektedir. Bu sitenin sahipleri, bu İnternet sitesinde temin edilen herhangi bir bilgiye dayanarak hareket etmenize ya da bu İnternet sitesine erişiminize ya da erişememe durumunuza bağlı olarak ortaya çıkan zarar ve yaralanmalardan sorumlu tutulamaz. Türkiye'de ikamet etmekte olanların kullanımı için tasarlanmıştır.

Bu İnternet sitesinde diğer web sitelerine bağlantı ya da referans verilebilir fakat bu sitenin sahipleri söz konusu sitelerin içeriği hakkında herhangi bir sorumluluk taşımamakta ve söz konusu içeriğe bağlı olarak ortaya çıkan zarar veya yaralanmalardan yükümlü bulunmamaktadır. Diğer sitelere erişim sağlayan bağlantılar, bu İnternet sitesinin kullanıcılarının uygun bulma ihtimaline bağlı olarak temin edilmiştir.

Bu İnternet sitesinde bahsi geçen ticari markalar, servis markaları, ticari isimler, ticari logolar ve ürünler, Türkiye'de ve uluslar arası platformda korunmaktadır. Şirketin ürün ya da hizmetlerinin tanımlanması haricinde bunlardan herhangi birinin söz konusu site sahiplerinin öncelikli yazılı izni olmaksızın yapılması yasaktır.

Bu İnternet sitesi vasıtasıyla elektronik iletişimde kullanılması amacıyla verilen kişisel anlamda tanımlayıcı bilgiler yine bu sitenin Gizlilik Politikası kapsamında yönetilir. Bu sitenin sahipleri fikirler, buluşlar, konseptler, teknikler ya da teknik konular gibi hususlara ilişkin tüm diğer bilgileri kullanma ya da kopyalama hakkına sahiptir. Söz konusu amaçlar ya da üretim ve/veya pazarlama hizmetleri doğrultusunda bilgi üçüncü şahıslarla paylaşılabilir.

Bu web sitesi ürünlerimiz, kullanımları ve de göz sağlığı ile ilgili olarak Türkiye Cumhuriyeti’ndeki kullanıcılara genel bilgiler sunmak üzere hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir husus tıbbi tavsiye yerine geçmez. Sağlığınızı ilgilendiren konularda mutlaka doktorunuza danışmanız gerekir. Kontakt lensler tıbbi cihaz olup doktorunuzun vereceği reçete ile optiklerden temin edebilirsiniz.

Bu İnternet sitesine ya da bu sitenin sahiplerine bilgi gönderenler doğruluğu da dahil olmak üzere gönderdikleri bilginin içeriğinden sorumludur.